Łukasz Pieczonka

 

Jest drugim założycielem Music Up, a także założycielem szkoły angielskiego Up Your English gdzie wraz z innymi nauczycielami z licznymi sukcesami prowadzi zajęcia z języka angielskiego.

Jeśli chcesz nauczyć się gry na perkusji nie pomijając żadnego elementu rozwoju, to w okolicy nie znajdziesz lepszego nauczyciela!
Jest perkusistą z 15-letnim doświadczeniem w grze na perkusji oraz prawie 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu gry na tym instrumencie.

Ma już na swoim koncie liczne grono uczniów, którzy są aktywni muzycznie (grają z innymi muzykami, koncerty oraz nawet nagrywają w studio).
Jeden z najmłodszych jego uczniów wystąpił z nim przed publicznością już po pół roku grania!

Oprócz klasycznego nauczania gry na perkusji, był wychowawcą na obozie 'Ciężkie Granie', na którym koordynował całe zespoły. Prowadził także grupowe warsztaty perkusyjne. W obecnej chwili jest także jednym z nauczycieli prowadzących zespół składający się z nastolatków.

W swoim nauczaniu stawia na zbudowanie solidnych podstaw (m.in. prawidłowy chwyt pałki, ustawienie za zestawem oraz koordynacja), a także na praktyczność wprowadzanych zagadnień.

Oznacza to, że jak już opanujesz kluczowe zagadnienia, będziesz mieć możliwość gry z utworami lub z Łukaszem akompaniującym Ci na gitarze na żywo!

Moja twórczość

color
https://musicup.pl/wp-content/themes/quercus/
https://musicup.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/h3714025/musicup.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off