Daniel Żebrok

 

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Cieszynie. Obecnie jest studentem wydziału instrumentalnego na specjalności: puzon na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Jest puzonistą w Blach-Kapela Jasienica, Rastafajrant, Artis Symphony Orchestra, Akademicka Orkiestra Symfoniczna, Akademicka Orkiestra Dęta oraz gra w wielu różnych zespołach i nowopowstających projektach, dzięki czemu odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych.

Aktywnie bierze udział w życiu muzycznym, jak i kulturowym. Występował w takich ośrodkach kultury, jak NOSPR w Katowicach, SPODEK w Katowicach, Arena Gdynia, Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie oraz na wielu mniejszych scenach muzycznych w Polsce, jak i za granicą.

Posiada również kilka osiągnięć w konkursach solowych, jak i festiwalach muzycznych, między innymi w 2022 roku na Festiwalu Orkiestr dętych w Rowach, gdzie wraz z Blach-Kapelą zdobyli 1 miejsce oraz został wyróżniony, jako osobowość sceniczna.

"Doświadczenie orkiestrowe nauczyło mnie współpracy muzycznej z różnymi muzykami. Występuję również jako muzyk solowy. Zapraszam na zajęcia, nauczę Cię tak, że staniesz się profesjonalnym muzykiem oraz wkręcę Cię w świat muzyki, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś!"

Moja twórczość

color
https://musicup.pl/wp-content/themes/quercus/
https://musicup.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/h3714025/musicup.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off