z nastawieniem na

SZEROKI WYBÓR INSTRUMENTÓW

Oferujemy naukę gry na większości popularnych instrumentów oraz naukę śpiewu. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdują się także zajęcia grupowe, na których uczniowie mogą zagrać wspólnie na różnych instrumentach.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Na ile to możliwe, będziemy bazować przede wszystkim na ulubionych utworach każdego ucznia.

DŁUGOŚĆ LEKCJI

Długość lekcji uzależniamy od wieku ale także i preferencji. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać Ci optymalny plan lekcji.

OTWARTA SCENA

Chcesz zrobić próbę ze swoim zespołem? A może masz swoje ulubione kawałki, które chcesz zagrać z innymi? Nasza scena jest dla Ciebie otwarta! Wpadnij w piątek o 19:00. Zarówno scena jak i nasz sprzęt są do Twojej dyspozycji!

PRAKTYCZNOŚĆ

Nasze zajęcia skierowane są na praktyczną naukę, a nie naukę teorii muzyki. Teoria pojawi się tylko wtedy, kiedy wiemy, że pomoże Ci opanować dane zagadnienie oraz gdy będziemy mieć pewność, że od razu wykorzystamy ją w praktyce.

SKLEP MUZYCZNY

U nas zaopatrzysz się w najpotrzebniejsze akcesoria instrumentalne, np. pałki perkusyjne, struny i kable gitarowe, a nawet instrumenty! Wiele z nich mamy na stanie, a pozostałe możemy mieć nawet na następny dzień.
ABOUT QUERCUS

Uniquely create competitive e-markets for backward-compatible technologies. Authoritatively morph efficient networks via bleeding-edge results. Completely drive 24/365 e-markets via quality e-business.

Progressively plagiarize enterprise strategic theme areas. Enthusiastically drive team driven processes rather than e-tailers.

OUR SKILLS
Gitara
21.37%
Bas
21.37%
Perkusja
21.37%
color
https://musicup.pl/wp-content/themes/quercus/
https://musicup.pl/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/h3714025/musicup.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off